Інформація до розрахунку тарифу на послугу з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій по будинкам м. Запоріжжя, в яких з 01.09.2016р. виконавцем даної послуги є комунальне підприємство «Наше місто»

0
2694

Шановні власники (наймачі) житлових та нежитлових приміщень, орендарі!

 

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про житлово-комунальні послуги», наказу Державного комітету України з питань комунального господарства від 25.04.2005 № 60 «Про затвердження Порядку визначення виконавця житлово-комунальних послуг у житловому фонді», та з метою посилення відповідальності виконавців і споживачів цих послуг виконавчий комітет Запорізької міської ради  з 01.09.2016 р. визначив комунальне підприємство «Наше місто» Запорізької міської ради виконавцем житлово-комунальних послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

Починаючи з 01.11.2017р., комунальне підприємство «Наше місто» обслуговує лише ті будинки по яким не призначено управителя  багатоквартирних будинків, станом на 01.02.2018р. це 228 будинків (49 гуртожитків та 179 будинків ОСББ).

Комунальне підприємство «Наше місто» здійснило розрахунок економічно обгрунтованих тарифів на послугу з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що забезпечить вчасне та відповідної якості надання житлово-комунальних послуг згідно до норм та стандартів визначених чинним законодавством.

Власники житлових та нежитлових приміщень проінформовані щодо наміру комунального підприємства «Наше місто» переглянути тарифи на послугу з утримання будинків і споруд та  прибудинкових територій відповідно до вимог Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлового – комунального господарства України від 30.07.2012 р. №390 «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», а саме шляхом:

– розміщення 13.02.2018 р. на офіційному веб-сайті Запорізької міської ради (http://zp.gov.ua/);

– друку в засобі масової інформації Запорізької міської ради –  газеті „Запорозька Січ” від 15.02.2018 р № 028-031

Протягом 7 календарних днів, починаючи з 14.02.2018 р. по 20.02.2018 р. включно, комунальне підприємство «Наше місто» буде приймати зауваження та пропозиції від споживачів, щодо загального розміру тарифів, переліку послуг та періодичності їх  надання.

Мешканцям надана можливість, за їх бажанням (в разі наявності письмової заяви, оформленої згідно вимог Закону України «Про звернення громадян», підписаною більшою половиною мешканців та власників нежитлових приміщень, або представника мешканців будинку) відмовитися від окремих послуг або переглянути їх періодичність.

Окрім того, комунальне підприємство «Наше місто» отримало зауваження від департаменту з управління житлово-комунальним господарством.

Отримані зауваження опрацьовані та враховані до скорегованих тарифів на послугу з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що пропонуються для подальшого затвердження.

12.02.2018 р. проект скорегованих тарифів направлено до Департаменту з управління житлово-комунальним господарством Запорізької міської ради для підготовки відповідного рішення.

До складу послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, мінімально необхідних для забезпечення санітарно-гігієнічних вимог проживання та перебування в приміщеннях, забезпечення технічних вимог до експлуатації будинку, підтримання несучої спроможності конструкцій та експлуатаційних характеристик внутрішньо будинкових мереж і систем входять: прибирання прибудинкової території; прибирання сходових клітин, прибирання підвалу, технічних поверхів та покрівель,  технічне обслуговування ліфтів; технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем: гарячого, холодного  водопостачання, водовідведення, теплопостачання та зливної каналізації; обслуговування димових та вентиляційних каналів; технічне обслуговування та поточний ремонт мереж електропостачання та електрообладнання, систем протипожежної автоматики та димовидалення, а також інших внутришньобудинкових інженерних систем (у разі їх наявності); поточний ремонт конструктивних елементів, внутрішньобудинкових систем гарячого і холодного водопостачання, водовідведення, теплопостачання  та зливової каналізації і технічних пристроїв будинків; освітлення місць загального користування і підвалів та підкачування води; енергопостачання ліфтів; дератизація та дезинсекція.

Вартість надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій визначено на основі економічно обґрунтованих планових (нормативних) витрат окремо за кожним будинком залежно від запланованих кількісних показників послуг, що повинні надаватися в будинку для забезпечення санітарно-гігієнічного, протипожежного, технічного стану будинків з урахуванням Переліку послуг, що визначений постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 року № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги»; вимог наказів Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 10.08.2004 № 150 «Про затвердження Примірного переліку послуг з утримання будинків  і споруд та прибудинкових територій та послуг з ремонту приміщень, будинків, споруд» та від 17.05.2005 №76 «Про затвердження Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій»; Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства від 25.12.2013 №603 «Про затвердження Норм часу та матеріально-технічних ресурсів, норм обслуговування для робітників при утриманні будинків, споруд і прибудинкових територій» (із змінами, внесеними Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства № 16 від 16.02.2015).

Приведення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій до економічно обґрунтованого рівня, що покриває витрати підприємства – є необхідним кроком для забезпечення надання послуг належної якості.

Затвердження економічно обґрунтованих тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій створить належні умови для:

–    дотримання вимог чинного законодавства;

–    покращення якості послуг та забезпечення належного контролю за їх якістю;

–    контролю за санітарно-гігієнічним, технічним станом будинків та прибудинкової території;

–    своєчасності ліквідації аварійних ситуацій;

–    проведення робіт поточного ремонту;

–    зменшення кількості скарг споживачів;

–    беззбиткової діяльності підприємства.

Розраховані тарифи передбачають розподілення функції замовника та виконавця послуг з утримання будинку і споруд та прибудинкових територій, шляхом здійснення технічного контролю за станом житлового фонду та інженерного обладнання комунальним підприємством «Наше місто» та укладення договорів з відповідними підрядними організаціями на надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

Як наслідок, вартість вище зазначених робіт розраховано  на умовах виконання даних робіт субпідрядним способом.

Додатково, при розрахунку тарифу було використано:

  1. Мінімальний прожитковий мінімум у розмірі 1762грн., який згідно Закону України про  Державний бюджет України на 2018 рік діє з 01 січня поточного року.
  2. Єдиний внесок на заробітну плату –  22%, що визначено Законом України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 08.07.2010 № 2464-VI (із змінами та доповненнями).
  3. Накладні витрати: 24,25 % до обсягу прямих витрат.
  4. Вартість послуги «Поточний ремонт конструктивних елементів, внутрішньобудинкових систем гарячого і холодного водопостачання, водовідведення, теплопостачання та зливової каналізації» розрахована виходячи з кошторисної вартості кожного виду робіт, виконаного відповідно державних будівельних норм та правил.

Формування складу робіт виконано згідно Примірного переліку послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій та послуг з ремонту приміщень, будинків, споруд, затверджених наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 10 серпня 2004 року N 150 та Правилами утримання житлових будинків та прибудинкових територій, затвердженими наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 17 травня 2005 року N 76.

Обсяги робіт підтверджені титульним списком поточного ремонту на 2018 рік.

  1. Витрати на освітлення місць загального користування розраховано згідно середньомісячного фактичного споживання електроенергії на освітлення  місць загального користування кожного будинку окремо та тарифу за 1  кВт/год. електроенергії визначеного постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26.02.2015 № 220«Про встановлення тарифів на електроенергію, що відпускається населенню» – 1,68 грн. з ПДВ;
  2. Витрати на електроенергію ліфтів розрахована згідно середньомісячного фактичного споживання електроенергії на роботу ліфтів кожного будинку обладнаного ліфтом окремо та тарифу за 1 кВт /год. електроенергії визначеного постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26.02.2015 № 220«Про встановлення тарифів на електроенергію, що відпускається населенню» – 1,68 грн. з ПДВ.
  3. Збільшення вартості з технічного обслуговування ліфтів.
  4. У зв’язку зі зміною тарифів на водопостачання та водовідведення та електроенергію, згідно постанов НКРЕКП № 1575 від 28.12.2017р. та № 538 від 24.04.2017р були перераховані накладні витрати підрядних організацій та комунального підприємства «Наше місто».

 

Перелік послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, мінімально необхідний для забезпечення санітарно – гігієнічних вимог проживання, перебування в приміщеннях та забезпечення технічних вимог до експлуатації будинку (додаток № 1)

Порядок та періодичність надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій будинків м. Запоріжжя, виконавцем яких є комунальне підприємство «Наше місто» (додаток № 2)

Тарифи на послугу з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для власників (наймачів) житлового фонду та власників (орендарів) нежитлових приміщень в будинках (гуртожитках) м. Запоріжжя, виконавцем якої є комунальне підприємство «Наше місто» Запорізької міської ради (додаток № 3)

Адміністрація комунального підприємства «Наше місто» ЗМР

                                                                                                                                         Додаток № 1

 

Перелік  послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, необхідний для забезпечення санітарно – гігієнічних вимог проживання та   перебування в приміщеннях, забезпечення технічних вимог до експлуатації будинку, підтримання несучої спроможності конструкцій та експлутаційних характеристик внутришньобудинкових мереж і систем

 

№ з/п Вид послуги Примітки
1 Прибирання прибудинкової території:
підмітання території з удосконаленим покриттям (заасфальтовані, брущаті )
прибирання газонів:
     від випадкового сміття
     від листя, хмизу
видалення сміття зі смітєприймальних камер
2 Прибирання сходових клітин
3 Прибирання підвалу, технічних поверхів та покрівлі
4 Технічне обслуговування ліфтів за наявності, крім квартир (житлових приміщень) та нежитлових приміщень у житловому будинку (гуртожитку) першого поверху
5 Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем:
гарячого водопостачання
холодного водопостачання
водовідведення
теплопостачання
зливової каналізації
6 Обслуговування димових та вентиляційних каналів
7 Технічне обслуговування та поточний ремонт мереж електропостачання та електрообладнання та інших внутрішньобудинкових систем за наявності в т.ч. систем протипожежної автоматики та димовидалення (за наявності діючої системи)
8 Поточний ремонт конструктивних елементів, внутрішньобудинкових систем гарячого і холодного водопостачання, водовідведення, централізованого опалення та зливової каналізації і технічних пристроїв будинків .
9 Освітлення місць загального користування
10 Енергопостачання ліфтів за наявності, крім квартир (житлових приміщень) та нежитлових приміщень у житловому будинку (гуртожитку) першого поверху
11 Дератизація
12 Дезінсекція

Додаток № 2

 Порядок та періодичність

надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій  будинків м. Запоріжжя, виконавцем яких є  комунальне підприємство  «Наше місто» Запорізької міської ради

 

№ п/п Назва, порядок надання послуги Періодичність надання послуги
1. Прибирання прибудинкової території:
Підмітання території щоденно (5 днів в тиждень)
Прибирання опалого листя, скошеної трави, сміття з газонів за необхідністю
Скошування трави вручну та механічними мотокосами 5 раз у період (квітень – вересень) за необхідністю
Посипання територій піском, піскосоляною сумішшю, тощо у зимовий період – за наявності ожеледиці 4 – 8 раз на місяць
Прибирання снігу, який щойно випав і згрібання його у вали на тротуарах – з початком снігопаду, у дворах – у той самий день
Очищення території від ущільненого снігу після прибирання основної маси снігу
Видалення сміття зі сміттєприймальних камер, переміщення контейнерів до місця зберігання для вивезення 1 раз на день
Профілактичний огляд сміттєпроводів, сміттєзбірників, усунення засмічень 1 раз на місяць
Прибирання сміттєприймальних камер 1 раз на день
2. Прибирання сходових клітин
Вологе підмітання сходових кліток і маршів, місць перед завантажувальними камерами сміттєпроводів і приміщень загального призначення 1 раз на тиждень
Прибирання кабін ліфтів (вологе підмітання) 1 раз на тиждень
3. Прибирання підвалу, технічних поверхів та покрівлі
Прибирання горищ, підвалів, бойлерних від побутових відходів з видаленням сторонніх предметів за необхідністю  але не меньше 1 разу на рік
4. Технічне обслуговування ліфтів – підтримання у робочому стані систем ліфтів
Регламентні роботи (обхід, огляд) 1 раз на 15 діб
Ремонтні роботи (місячний ремонт, квартальний ремонт) 1 раз на місяць,

1 раз на квартал

Усунення непередбачених відмов на ліфті в міру необхідності
5. Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем: постійно
Централізоване опалення:
Огляд обладнання системи централізованого опалення 2 рази на рік
Огляд опалювальних приладів системи централізованого опалення в опалювальний період 3 рази на рік
Огляд запірної та регулювальної арматури централізованого опалення на горищних та підвальних приміщеннях в опалювальний період 3 рази на рік
Очищення від накипу запірної арматури 1 раз на рік
Промивання трубопроводів та приладів систем централізованого опалення 1 раз на 4 роки
Оглядання та підтягування на трубах контргайок,  муфт або їх заміна в опалювальний період. 1 раз на рік
Огляд та очищення конденсаційних горщиків, інжекторів, елеваторів, грязьовиків, повітрозбірників, компенсаторів, вантузів у міжопалювальний період 1 раз на рік
Поновлення сальникових ущільнень 2 рази на рік
Ліквідація повітряних пробок в системі централізованого опалення (за необхідністю) 1 раз на рік
Консервація та розконсервація системи централізованого опалення 2 рази на рік
Притирання пробкових кранів не рідше1 разу на 4 роки
Гаряче водопостачання:
Огляд системи гарячого водопостачання 2 рази на рік
Очищення від накипу бойлерів, змійовиків, запірної арматури 1 раз на рік
Усунення засмічення внутрішньобудинкових систем гарячого  водопостачання 1 раз на рік
Ущільнення згонів 2 рази на рік
Поновлення сальникових ущільнень 2 рази на рік
Регулювання та гідравлічне випробування систем гарячого водопостачання 1 раз на рік
Перевірка стану та укріпленя ізоляції трубопроводів 1 раз на рік
Притирання пробкових кранів не рідше1 разу на 4 роки
Холодне водопостачання:
Огляд системи холодного водопостачання 2 рази на рік
Регулювання та гідравлічне випробування систем холодного водопостачання 2 рази на рік
Усунення засмічень системи холодного водопостачання. 1 раз на рік
Ущільнення згонів 1 раз на рік
Поновлення сальникових ущільнень 2 рази на рік
Притирання пробкових кранів не рідше1 разу на 4 роки
Водовідведення:
Огляд системи водовідведення 2 рази на рік
Усунення засмічення  системи водовідведення 2 рази на рік
Закріплення трубопроводу 2 рази на рік
Підкарбування розтрубів та ущільнення стиків каналізаційних труб 1 раз на рік
Зливна каналізація:
Огляд системи зливної каналізації 2 рази на рік
Усунення засмічення  зливної каналізації 1 раз на рік
6. Обслуговування димових та вентиляційних каналів не менше ніж 2 рази на рік
7. Технічне обслуговування та поточний ремонт мереж електропостачання та електрообладнання та інших внутрішньобудинкових систем за наявності постійно
Технічний огляд системи електропостачання житлового будинку (ввідно-розподільного пристрою, електропроводки, арматури в підвалах, освітлювальної арматури, електрощитових) 2 рази на рік
Технічний огляд елементів електропостачання житлового будинку (перевірка заземлення оболонки електрокабелю, заміна пошкоджених діялянок електричних мереж) 2 рази на рік
Заміна ламп розжарювання та ламп денного світла 2 рази на рік
Заміна стінного або стельового патрону 2 рази на рік
Обслуговування і заміна вимикачів 2 рази на рік
Перевірка відкритої електропроводки 2 рази на рік
Вимірювання опору ізоляції 2 рази на рік
Заміна запобіжників, автоматичних вимикачів, ключів і кнопок керування 1 раз на рік
Зняття показників приладу обліку 12 разів на рік
8 Поточний ремонт конструктивних елементів, внутрішньобудинкових систем гарячого і холодного водопостачання, водовідведення, централізованого опалення та зливової каналізації і технічних пристроїв будинків . згідно з планами робіт

підприємства та в межах коштів, отриманих від власників квартир, квартиронаймачів будинку

9. Освітлення місць загального користування, підкачування води постійно
10. Енергопостачання для ліфтів постійно
11. Дератизація за необхідністю, але не менше ніж 2 рази на рік
12. Дезінсекція за необхідністю, але не менше ніж 2 рази на рік
Додаток№3
Тарифи на послугу з утримання будинків і споруд та прибудинових територій для власників (наймачів) житлових приміщень та власників (орендарів) нежитлових приміщень в будинках (гуртожитках) м. Запоріжжя, виконавцем яких є комунальне підприємство “Наше місто” ЗМР
№ п.п Найменування послуг/Адреса Тариф для мешканців першого поверху, грн./м2, з ПДВ Тариф для мешканців вище першого поверху, грн./м2, з ПДВ Тариф для власників нежитлових приміщень, що мають окремий вхід (без виходу на сходові клітини), грн./м2, з ПДВ Тариф для власників нежитлових приміщень, що не мають окремого виходу (с виходом на сходові клітини), грн./м2, з ПДВ  Прибирання прибудинкової території Прибирання сходових клітин Прибирання підвалу, технічних поверхів та покрівель Технічне обслуговування ліфтів Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем: гарячого водопостачання; холодного водопостачання; водовідведення; теплопостачання; зливової каналізації Дератизація Дезинсекція Обслуговування димових та вентиляційних каналів Технічне обслуговування та поточний ремонт мереж електропостачання та електрообладнання, систем протипожежної автоматики та димовидалення, а також інших внутрішньобудинкових інженерних систем (у разі їх наявності) Поточний ремонт конструктивних елементів, внутрішньобудинкових систем гарячого і холодного водопостачання, водовідведення, теплопостачання та зливової каналізації і технічних пристроїв будинків та елементів зовнішнього упорядження, що розміщені на закріпленій в установленому порядку прибудинкової території (в тому числі спортивних, дитячих та інших майданчиків) Освітлення місць загального користування і  підвалів та підкачування води Енергопостачання ліфтів
грн./м.кв  з ПДВ
1 Аваліані, 15 4,50 4,50 4,50 4,50 2,35 0,13 0,01 0,00 1,10 0,02 0,02 0,05 0,16 0,00 0,66 0,000
2 Аваліані, 9 5,79 5,79 5,79 5,79 3,10 0,11 0,02 0,00 2,08 0,04 0,05 0,01 0,38 0,00 0,00 0,000
3 Авраменка, 10 6,02 7,20 6,02 6,02 1,74 0,35 0,01 0,87 0,70 0,04 0,05 0,01 0,17 2,29 0,65 0,309
4 Авраменка, 14 4,62 5,71 4,62 4,62 2,11 0,39 0,01 0,83 0,69 0,02 0,03 0,01 0,15 1,02 0,19 0,265
5 Автозаводська, 56 3,75 4,79 3,75 3,75 1,45 0,25 0,01 0,71 0,68 0,02 0,02 0,01 0,13 0,84 0,33 0,329
6 Акад. Весніна, 1-а 5,80 7,34 5,80 5,80 3,45 0,00 0,00 0,76 0,68 0,01 0,01 0,01 0,13 1,20 0,30 0,781
7 Базарна/Олександрівська, 13/1 3,63 3,63 3,63 3,63 1,17 0,18 0,04 0,00 0,76 0,08 0,09 0,02 0,30 0,94 0,05 0,000
8 Бельфорський буль., 12 3,94 5,69 3,94 3,94 2,19 0,39 0,00 0,68 0,58 0,00 0,00 0,01 0,17 0,19 0,38 1,069
9 Богдана Завади, 22 4,29 5,44 4,29 4,29 0,98 0,36 0,01 0,69 0,62 0,03 0,03 0,01 0,13 1,92 0,22 0,460
10 Богдана Завади, 24 6,61 7,60 6,61 6,61 2,43 0,43 0,01 0,80 0,64 0,03 0,03 0,01 0,14 2,65 0,24 0,188
11 Богдана Хмельницького, 12 4,58 4,58 4,58 4,58 2,30 0,16 0,01 0,00 0,53 0,03 0,04 0,01 0,16 0,20 1,15 0,000
12 Богдана Хмельницького, 17 9,33 9,33 9,33 9,33 4,74 0,17 0,03 0,00 1,03 0,08 0,09 0,01 0,35 1,36 1,48 0,000
13 Богдана Хмельницького, 23 6,59 6,59 6,59 6,59 3,98 0,16 0,02 0,00 0,99 0,07 0,08 0,01 0,30 0,77 0,19 0,000
14 Бородінська, 11 4,05 4,94 4,05 4,05 1,70 0,14 0,01 0,62 0,67 0,02 0,03 0,01 0,11 0,95 0,41 0,271
15 Бородінська, 24 4,89 5,99 4,89 4,89 2,04 0,31 0,01 0,81 1,15 0,03 0,03 0,01 0,14 0,78 0,39 0,291
16 Бородінська, 3 4,27 5,22 4,27 4,27 1,57 0,36 0,01 0,58 1,11 0,01 0,01 0,01 0,10 0,56 0,53 0,370
17 Бородінська/Ладозька, 9/12 3,46 4,44 3,46 3,46 1,41 0,27 0,01 0,51 0,65 0,02 0,02 0,01 0,10 0,80 0,18 0,464
18 Бочарова, 10 5,86 6,73 5,86 5,86 4,01 0,35 0,00 0,68 0,63 0,02 0,03 0,01 0,16 0,31 0,35 0,188
19 Будівельників бул., 21 4,16 5,04 4,16 4,16 1,39 0,37 0,01 0,56 1,01 0,03 0,03 0,01 0,11 0,98 0,22 0,321
20 Вавілова, 13 3,68 3,68 3,68 3,68 0,00 0,19 0,04 0,00 1,19 0,12 0,13 0,05 0,68 0,88 0,41 0,000
21 Валерія Лобановського, 25 4,29 4,29 4,29 4,29 1,71 0,11 0,01 0,00 0,64 0,04 0,05 0,01 0,18 1,09 0,46 0,000
22 Валерія Лобановського, 30 3,93 7,46 3,93 3,93 1,80 0,20 0,01 2,55 0,40 0,02 0,02 0,01 0,09 1,22 0,16 0,983
23 Василя Сергієнка, 23 5,49 6,52 5,49 5,49 2,15 0,30 0,01 0,78 0,83 0,02 0,02 0,01 0,15 1,70 0,29 0,245
24 Василя Сергієнка, 30 4,14 4,77 4,14 4,14 1,93 0,19 0,01 0,41 0,58 0,03 0,03 0,01 0,12 1,23 0,00 0,227
25 Військбуд, 104 28,81 28,81 28,81 28,81 3,58 0,09 0,01 0,00 1,15 0,00 0,00 0,00 0,63 23,34 0,00 0,000
26 Військбуд, 59 3,05 3,05 3,05 3,05 0,00 0,17 0,01 0,00 0,00 0,00 0,00 0,06 0,72 2,09 0,00 0,000
27 Військбуд, 87 4,96 4,96 4,96 4,96 0,69 0,11 0,02 0,00 0,50 0,06 0,07 0,00 0,30 3,22 0,00 0,000
28 Військбуд, 95 6,14 6,14 6,14 6,14 2,37 0,16 0,01 0,00 1,08 0,05 0,05 0,01 0,29 1,07 1,04 0,000
29 Військбуд, 99 7,20 7,20 7,20 7,20 2,68 0,11 0,01 0,00 1,36 0,04 0,05 0,01 0,17 2,10 0,66 0,000
30 Водограйна, 4 2,79 4,07 2,79 2,79 1,23 0,26 0,01 0,72 0,60 0,02 0,02 0,01 0,13 0,17 0,34 0,567
31 Возз’єднання України, 22 3,61 3,61 3,61 3,61 0,88 0,34 0,01 0,00 0,69 0,03 0,03 0,01 0,27 0,73 0,61 0,000
32 Вороніна, 25 7,00 10,31 7,00 7,00 2,86 0,45 0,01 2,53 0,70 0,03 0,03 0,01 0,15 2,46 0,31 0,783
33 Вороніна, 9 4,92 6,00 4,92 4,92 1,99 0,28 0,01 0,77 0,63 0,03 0,03 0,01 0,12 1,31 0,51 0,317
34 Вроцлавська, 28 4,96 4,96 4,96 4,96 2,07 0,11 0,01 0,00 0,92 0,04 0,05 0,00 0,27 1,36 0,12 0,000
35 Гагаріна, 10 4,68 4,68 4,68 4,68 1,80 0,13 0,01 0,00 0,70 0,04 0,04 0,05 0,16 1,53 0,22 0,000
36 Гагаріна, 8 5,28 5,28 5,28 5,28 1,85 0,13 0,01 0,00 0,73 0,03 0,04 0,01 0,21 1,94 0,33 0,000
37 Гвардійський буль., 134 4,91 4,91 4,91 4,91 1,67 0,13 0,01 0,00 0,99 0,02 0,02 0,01 0,16 1,44 0,45 0,000
38 Гвардійський буль., 22 3,64 4,49 3,64 3,64 1,30 0,24 0,00 0,64 0,42 0,01 0,01 0,01 0,11 1,43 0,12 0,213
39 Героїв 93-ї бригади, 12 4,25 5,16 4,25 4,25 1,89 0,25 0,00 0,66 0,80 0,02 0,02 0,01 0,16 0,89 0,20 0,256
40 Героїв 93-ї бригади, 14 3,68 4,83 3,68 3,68 1,60 0,26 0,01 0,89 0,78 0,02 0,02 0,01 0,16 0,61 0,20 0,267
41 Героїв 93-ї бригади, 16 3,78 4,90 3,78 3,78 1,94 0,24 0,00 0,85 0,48 0,02 0,02 0,01 0,14 0,65 0,26 0,259
42 Гетьманська, 3 3,63 3,63 3,63 3,63 2,05 0,09 0,00 0,00 0,77 0,00 0,00 0,01 0,54 0,15 0,02 0,000
43 Глісерна, 20 3,27 3,27 3,27 3,27 1,59 0,11 0,01 0,00 0,68 0,00 0,00 0,06 0,22 0,30 0,31 0,000
44 Глісерна, 20а 8,79 8,79 8,79 8,79 3,41 0,13 0,01 0,00 0,91 0,03 0,04 0,05 0,25 3,03 0,93 0,000
45 Глісерна, 22 16,35 16,35 16,35 16,35 2,69 0,10 0,00 0,00 0,72 0,00 0,00 0,00 0,75 12,09 0,00 0,000
46 Глісерна, 26 3,77 3,77 3,77 3,77 2,08 0,10 0,01 0,00 0,75 0,04 0,05 0,04 0,24 0,33 0,10 0,000
47 Глісерна, 28 4,53 4,53 4,53 4,53 2,06 0,11 0,01 0,00 1,48 0,04 0,05 0,06 0,23 0,38 0,10 0,000
48 Гоголя, 100 5,79 6,87 5,79 5,79 1,72 0,23 0,01 0,81 0,50 0,04 0,05 0,01 0,12 2,71 0,39 0,267
49 Гоголя, 124 8,66 9,93 8,66 8,66 1,67 0,26 0,01 0,67 0,53 0,02 0,02 0,01 0,12 1,29 4,73 0,606
50 Гоголя, 149 корпус II 9,59 9,59 9,59 9,59 2,94 0,16 0,01 0,00 0,54 0,04 0,04 0,04 0,19 5,46 0,16 0,000
51 Гоголя, 149 корпус III 8,88 8,88 8,88 8,88 3,13 0,23 0,02 0,00 0,76 0,05 0,06 0,04 0,26 4,18 0,15 0,000
52 Гончара, 68 4,68 4,68 4,68 4,68 1,49 0,08 0,01 0,00 0,68 0,01 0,01 0,01 0,17 2,08 0,14 0,000
53 Громової, 1а 4,21 4,21 4,21 4,21 0,00 0,00 0,03 0,00 0,00 0,00 0,00 0,08 0,82 3,27 0,00 0,000
54 Дванадцятого  квітня, 3 6,33 6,33 6,33 6,33 3,13 0,18 0,01 0,00 0,65 0,03 0,03 0,01 0,17 1,89 0,23 0,000
55 Дванадцятого квітня, 31 4,77 4,77 4,77 4,77 1,76 0,11 0,00 0,00 1,02 0,00 0,00 0,05 0,22 1,42 0,19 0,000
56 Дніпровське шосе, 24а 3,68 3,68 3,68 3,68 2,46 0,04 0,01 0,00 0,76 0,04 0,04 0,00 0,08 0,25 0,00 0,000
57 Дніпровські Пороги, 15 6,74 7,62 6,74 6,74 2,46 0,26 0,01 0,59 0,87 0,03 0,03 0,01 0,14 2,65 0,29 0,286
58 Дніпровські Пороги, 21 5,87 6,68 5,87 5,87 2,41 0,26 0,01 0,59 0,91 0,03 0,03 0,01 0,12 1,59 0,49 0,219
59 Добролюбова, 14 6,79 6,79 6,79 6,79 2,64 0,14 0,02 0,00 0,81 0,06 0,07 0,01 0,22 2,37 0,46 0,000
60 Добролюбова, 21 8,28 8,28 8,28 8,28 3,82 0,14 0,03 0,00 0,96 0,08 0,09 0,01 0,28 1,27 1,59 0,000
61 Дослідна станція, 74 6,11 6,11 6,11 6,11 2,10 0,10 0,01 0,00 0,68 0,03 0,03 0,00 0,62 2,52 0,01 0,000
62 Дружний проїзд, 9а 4,65 4,65 4,65 4,65 2,16 0,18 0,02 0,00 0,53 0,05 0,06 0,01 0,23 1,13 0,29 0,000
63 Дудикіна, 11 3,17 3,17 3,17 3,17 1,95 0,04 0,01 0,00 0,45 0,01 0,01 0,00 0,09 0,62 0,00 0,000
64 Ентузіастів, 3 4,01 4,91 4,01 4,01 1,65 0,19 0,01 0,69 0,60 0,02 0,02 0,01 0,14 1,11 0,25 0,215
65 Жуковського, 68 7,32 7,32 7,32 7,32 1,97 0,10 0,02 0,00 1,02 0,06 0,06 0,00 0,20 3,89 0,00 0,000
66 Жуковського, 70а 6,74 6,74 6,74 6,74 2,06 0,14 0,02 0,00 0,81 0,05 0,05 0,00 0,18 3,43 0,00 0,000
67 Жуковського, 76 5,19 5,19 5,19 5,19 2,72 0,18 0,02 0,00 0,56 0,08 0,09 0,01 0,18 1,23 0,12 0,000
68 Жуковського, 78 7,68 7,68 7,68 7,68 2,99 0,22 0,03 0,00 0,82 0,10 0,11 0,06 0,36 1,73 1,24 0,000
69 Залізнична, 9а 3,43 7,10 3,43 3,43 1,38 0,32 0,02 2,74 0,54 0,06 0,07 0,01 0,11 0,66 0,27 0,928
70 Запорізька, 1 6,42 7,55 6,42 6,42 2,58 0,35 0,01 0,78 0,59 0,03 0,03 0,01 0,12 2,38 0,32 0,341
71 Запорізька, 2б 5,64 6,74 5,64 5,64 2,16 0,42 0,01 0,82 0,68 0,03 0,03 0,01 0,13 1,85 0,32 0,283
72 Запорізька, 6 5,49 6,44 5,49 5,49 1,49 0,43 0,01 0,72 0,64 0,03 0,03 0,01 0,13 2,40 0,34 0,226
73 Запорізького козацтва, 27 4,51 4,51 4,51 4,51 2,51 0,11 0,00 0,00 0,72 0,01 0,01 0,01 0,16 0,73 0,24 0,000
74 Земського лікаря Лукашевича, 2 (літА-2,3) 26,62 26,62 26,62 26,62 1,23 0,10 0,00 0,00 0,94 0,00 0,00 0,01 0,18 24,15 0,00 0,000
75 Зестафонська, 12 8,30 11,84 8,30 8,30 3,26 0,23 0,00 0,80 0,96 0,02 0,02 0,01 0,14 2,43 1,23 2,738
76 Зестафонська, 22 7,20 8,32 7,20 7,20 2,41 0,23 0,00 0,82 0,93 0,02 0,02 0,01 0,14 2,44 1,00 0,304
77 Іванова, 83 5,54 5,54 5,54 5,54 1,52 0,12 0,01 0,00 1,03 0,00 0,00 0,01 0,24 2,45 0,16 0,000
78 Інженера Преображенського пр., 11 4,39 5,59 4,39 4,39 2,02 0,26 0,00 0,86 0,80 0,02 0,03 0,01 0,14 0,85 0,24 0,342
79 Інженера Преображенського пр., 27 4,27 5,73 4,27 4,27 2,31 0,34 0,00 0,63 0,73 0,01 0,01 0,01 0,14 0,24 0,47 0,835
80 Інженера Преображенського пр., 29 3,60 4,75 3,60 3,60 1,49 0,26 0,00 0,82 0,66 0,02 0,02 0,01 0,13 0,80 0,20 0,326
81 Інженера Преображенського пр., 7 3,77 4,88 3,77 3,77 1,82 0,24 0,00 0,80 0,70 0,03 0,03 0,01 0,13 0,65 0,17 0,308
82 Історична, 69 24,43 24,43 24,43 24,43 14,86 0,23 0,03 0,00 2,94 0,09 0,10 0,00 1,07 4,59 0,51 0,000
83 Кам’яногiрська, 11 7,26 7,26 7,26 7,26 1,87 0,14 0,01 0,00 0,59 0,04 0,05 0,02 0,25 4,07 0,24 0,000
84 Карпенка-Карого, 27 3,40 3,40 3,40 3,40 1,60 0,12 0,00 0,00 0,58 0,02 0,02 0,01 0,28 0,77 0,00 0,000
85 Козака Бабури, 14 3,48 4,40 3,48 3,48 1,92 0,20 0,01 0,61 0,53 0,02 0,03 0,01 0,12 0,46 0,19 0,306
86 Козака Бабури, 20 4,36 5,49 4,36 4,36 2,10 0,24 0,00 0,87 0,61 0,02 0,02 0,01 0,14 0,89 0,31 0,264
87 Козака Бабури, 3 5,34 6,72 5,34 5,34 1,94 0,50 0,01 0,81 0,50 0,03 0,03 0,01 0,09 1,94 0,27 0,575
88 Космічна, 100б 6,64 6,64 6,64 6,64 2,23 0,10 0,01 0,00 0,72 0,04 0,04 0,06 0,21 3,03 0,21 0,000
89 Космічна, 22а 4,79 6,91 4,79 4,79 1,50 0,29 0,01 0,65 0,62 0,02 0,03 0,02 0,13 1,92 0,27 1,465
90 Космічна, 5а 6,01 6,01 6,01 6,01 2,73 0,12 0,00 0,00 0,57 0,00 0,00 0,06 0,22 2,14 0,17 0,000
91 Космічна, 85 14,87 14,87 14,87 14,87 8,55 0,37 0,02 0,00 0,89 0,00 0,00 0,01 0,84 2,39 1,79 0,000
92 Космічна, 87 (під”їзди 1-4, кв.1-144) 4,29 5,31 4,29 4,29 1,41 0,24 0,01 0,76 0,65 0,03 0,03 0,01 0,11 1,05 0,76 0,260
Космічна, 87 (під”їзди 5-7, кв.145-254) 3,19 4,05 3,19 3,19 1,38 0,23 0,01 0,59 0,66 0,03 0,03 0,01 0,13 0,58 0,13 0,275
93 Космічна/Чумаченка, 124/1 4,79 5,95 4,79 4,79 2,40 0,34 0,01 0,77 0,54 0,02 0,02 0,01 0,11 1,01 0,33 0,386
94 Кругова, 148 6,70 6,70 6,70 6,70 4,08 0,21 0,01 0,00 0,81 0,03 0,03 0,01 0,25 0,21 1,05 0,000
95 Куліковська, 27 3,51 3,51 3,51 3,51 1,54 0,21 0,01 0,00 0,60 0,04 0,05 0,01 0,14 0,91 0,00 0,000
96 Курузова, 5 5,21 6,35 5,21 5,21 1,74 0,44 0,01 0,74 0,85 0,02 0,03 0,02 0,19 1,70 0,22 0,398
97 Кутузова, 2 6,67 8,18 6,67 6,67 2,55 0,42 0,01 0,89 0,66 0,02 0,02 0,01 0,16 2,30 0,53 0,617
98 Ладозька, 12 4,77 4,77 4,77 4,77 2,35 0,14 0,00 0,00 1,17 0,01 0,01 0,01 0,19 0,52 0,35 0,000
99 Ладозька, 17а 5,23 6,76 5,23 5,23 1,88 0,26 0,00 0,84 0,75 0,00 0,00 0,01 0,16 1,83 0,34 0,694
100 Ладозька, 32 5,16 6,18 5,16 5,16 2,10 0,34 0,01 0,81 0,86 0,06 0,07 0,01 0,13 1,28 0,29 0,215
101 Лазаретна, 32 12,05 12,05 12,05 12,05 6,92 0,22 0,04 0,00 1,04 0,11 0,12 0,05 0,97 1,48 1,11 0,000
102 Лахтінська, 10 3,39 3,39 3,39 3,39 1,88 0,04 0,01 0,00 0,39 0,03 0,04 0,00 0,07 0,92 0,00 0,000
103 Лахтінська, 10б 6,99 6,99 6,99 6,99 3,05 0,04 0,01 0,00 0,54 0,05 0,05 0,00 0,10 3,15 0,00 0,000
104 Лахтінська, 11 4,78 6,07 4,78 4,78 1,75 0,23 0,01 0,83 0,65 0,02 0,02 0,01 0,14 1,53 0,42 0,457
105 Леваневського проїзд, 10 7,11 7,11 7,11 7,11 3,83 0,15 0,01 0,00 1,01 0,04 0,05 0,01 0,34 1,34 0,31 0,000
106 Леваневського проїзд, 5 8,83 8,83 8,83 8,83 4,24 0,20 0,01 0,00 1,16 0,04 0,05 0,01 0,35 2,22 0,55 0,000
107 Леоніда Жаботинського, 5а 7,37 7,37 7,37 7,37 2,29 0,05 0,01 0,00 0,81 0,01 0,01 0,01 0,43 3,38 0,37 0,000
108 Магнітна, 6 7,76 7,76 7,76 7,76 3,20 0,05 0,04 0,00 1,57 0,12 0,14 0,07 0,26 2,30 0,01 0,000
109 Маяковського пр., 20 3,71 3,71 3,71 3,71 1,42 0,04 0,01 0,00 0,46 0,01 0,01 0,00 0,16 1,59 0,00 0,000
110 Металургів пр., 10 2,34 2,34 2,34 2,34 1,53 0,03 0,01 0,00 0,25 0,01 0,01 0,00 0,10 0,41 0,00 0,000
111 Металургів пр., 24 9,85 9,85 9,85 9,85 3,38 0,16 0,01 0,00 0,99 0,04 0,04 0,01 0,33 4,44 0,44 0,000
112 Металургів пр., 26 6,99 6,99 6,99 6,99 2,75 0,15 0,01 0,00 0,91 0,04 0,05 0,01 0,39 2,48 0,19 0,000
113 Михайла Гончаренка, 10 7,84 7,84 7,84 7,84 3,29 0,22 0,01 0,00 1,65 0,03 0,03 0,01 0,30 2,14 0,16 0,000
114 Михайла Гончаренка, 13 9,30 9,30 9,30 9,30 3,93 0,63 0,02 0,00 1,15 0,05 0,06 0,01 0,23 3,22 0,00 0,000
115 Мінська, 8 10,25 10,25 10,25 10,25 4,72 0,00 0,02 0,00 0,39 0,03 0,04 0,00 0,17 4,88 0,00 0,000
116 Моторобудівників пр., 28 9,07 10,09 9,07 9,07 2,48 0,25 0,01 0,85 0,71 0,02 0,02 0,01 0,17 5,04 0,36 0,170
117 Моторобудівників пр., 62 6,24 6,24 6,24 6,24 3,30 0,15 0,01 0,00 1,01 0,03 0,04 0,01 0,35 1,14 0,19 0,000
118 Нагнибіди, 10 4,32 5,16 4,32 4,32 2,05 0,28 0,01 0,63 0,80 0,02 0,02 0,01 0,14 0,70 0,30 0,214
119 Незалежної України, 21 2,85 2,85 2,85 2,85 1,62 0,08 0,02 0,00 0,40 0,05 0,06 0,00 0,14 0,48 0,00 0,000
120 Незалежної України, 36 4,45 4,45 4,45 4,45 2,27 0,23 0,01 0,00 0,65 0,05 0,06 0,01 0,26 0,59 0,32 0,000
121 Незалежної України, 37 26,46 26,46 26,46 26,46 11,28 0,24 0,02 0,00 0,93 0,03 0,03 0,00 0,46 13,48 0,00 0,000
122 Незалежної України, 39а 22,25 22,25 22,25 22,25 10,84 0,44 0,05 0,00 0,90 0,16 0,18 0,01 0,50 9,17 0,00 0,000
123 Незалежної України, 39б 7,58 7,58 7,58 7,58 3,61 0,17 0,01 0,00 0,62 0,02 0,02 0,01 0,16 2,76 0,20 0,000
124 Незалежної України, 45 (Літ А-6) 3,88 3,88 3,88 3,88 1,94 0,03 0,01 0,00 0,11 0,04 0,04 0,00 0,04 1,67 0,00 0,000
125 Незалежної України, 50 7,43 7,43 7,43 7,43 1,97 0,20 0,02 0,00 0,87 0,04 0,05 0,01 0,26 3,88 0,12 0,000
126 Незалежної України, 65 7,71 7,71 7,71 7,71 2,08 0,14 0,00 0,00 0,64 0,01 0,01 0,05 0,22 4,20 0,36 0,000
127 Незалежної України, 72 13,63 13,63 13,63 13,63 2,46 0,18 0,01 0,00 0,80 0,01 0,01 0,01 0,15 9,73 0,27 0,000
128 Незалежної України, 80а 3,99 3,99 3,99 3,99 2,24 0,00 0,01 0,00 0,46 0,01 0,01 0,00 0,10 1,15 0,01 0,000
129 Новгородська, 15 4,91 5,62 4,91 4,91 2,38 0,27 0,01 0,70 0,48 0,03 0,03 0,02 0,09 1,45 0,15 0,012
130 Новгородська, 18 5,91 6,99 5,91 5,91 2,09 0,25 0,00 0,85 0,63 0,02 0,02 0,01 0,14 2,50 0,24 0,233
131 Новгородська, 26б 5,30 6,48 5,30 5,30 2,20 0,38 0,01 0,73 0,98 0,02 0,02 0,01 0,14 1,32 0,22 0,452
132 Новокузнецька, 34 4,31 5,40 4,31 4,31 1,36 0,24 0,01 0,79 0,69 0,02 0,02 0,01 0,13 1,51 0,32 0,290
133 Новокузнецька, 45 3,53 4,81 3,53 3,53 1,41 0,23 0,01 0,60 0,59 0,02 0,02 0,01 0,13 0,71 0,40 0,687
134 Одеська, 8 3,62 3,62 3,62 3,62 1,32 0,11 0,01 0,00 0,87 0,04 0,04 0,01 0,18 0,62 0,43 0,000
135 Окружна, 4 7,79 7,79 7,79 7,79 6,53 0,05 0,01 0,00 0,74 0,02 0,02 0,01 0,27 0,15 0,00 0,000
136 Олександра Говорухи, 34 6,53 8,79 6,53 6,53 1,87 0,20 0,01 0,76 0,64 0,02 0,02 0,01 0,13 2,74 0,91 1,496
137 Олімпійська, 1 3,62 6,18 3,62 3,62 1,26 0,19 0,00 0,94 0,86 0,01 0,02 0,01 0,13 0,08 1,04 1,617
138 Олімпійська, 20 3,37 4,36 3,37 3,37 1,64 0,28 0,00 0,84 0,85 0,02 0,02 0,01 0,15 0,05 0,34 0,148
139 Олімпійська, 6 4,81 4,81 4,81 4,81 2,75 0,15 0,01 0,00 0,93 0,03 0,04 0,02 0,21 0,48 0,20 0,000
140 Павлокічкаська, 16а 4,94 4,94 4,94 4,94 2,09 0,07 0,01 0,00 0,65 0,01 0,01 0,00 0,36 1,69 0,06 0,000
141 Патріотична, 40 5,95 5,95 5,95 5,95 1,96 0,07 0,01 0,00 0,32 0,01 0,01 0,00 0,11 3,45 0,02 0,000
142 Патріотична, 58 6,13 6,13 6,13 6,13 2,23 0,13 0,01 0,00 1,25 0,00 0,00 0,02 0,22 1,92 0,36 0,000
143 Патріотична, 60 7,24 7,24 7,24 7,24 1,62 0,10 0,00 0,00 1,03 0,00 0,00 0,01 0,20 3,77 0,49 0,000
144 Патріотична, 82 6,40 7,58 6,40 6,40 1,57 0,13 0,00 0,83 1,00 0,01 0,02 0,01 0,23 2,58 0,85 0,346
145 Перемоги, 131а 4,35 6,33 4,35 4,35 1,39 0,22 0,01 0,95 0,42 0,01 0,01 0,01 0,15 1,39 0,74 1,032
146 Перемоги, 131б 5,51 5,51 5,51 5,51 3,20 0,12 0,00 0,00 0,51 0,03 0,03 0,01 0,15 0,99 0,47 0,000
147 Перемоги, 6а 5,72 5,72 5,72 5,72 2,38 0,10 0,00 0,00 0,83 0,00 0,00 0,05 0,36 1,58 0,40 0,000
148 Перемоги, 93а 5,85 5,85 5,85 5,85 2,12 0,12 0,01 0,00 0,77 0,05 0,05 0,01 0,28 2,45 0,00 0,000
149 Перемоги, 93б (гуртожиток) 6,74 6,74 6,74 6,74 2,59 0,19 0,01 0,00 0,94 0,06 0,06 0,02 0,45 2,44 0,00 0,000
150 Перспективна, 3 6,32 6,32 6,32 6,32 2,51 0,07 0,02 0,00 1,03 0,07 0,08 0,01 0,43 2,10 0,00 0,000
151 Поштова, 159б 2,17 2,17 2,17 2,17 1,19 0,05 0,00 0,00 0,28 0,02 0,03 0,00 0,08 0,52 0,00 0,000
152 Привокзальна, 7 4,49 4,93 4,49 4,49 2,73 0,17 0,01 0,41 0,57 0,02 0,03 0,02 0,38 0,29 0,29 0,026
153 Приходська, 60 5,78 5,78 5,78 5,78 3,25 0,16 0,01 0,00 0,53 0,02 0,02 0,01 0,15 1,57 0,07 0,000
154 Професора Толока, 15 5,83 6,91 5,83 5,83 3,33 0,36 0,00 0,79 0,96 0,00 0,00 0,01 0,17 0,71 0,28 0,294
155 Професора Толока, 17 6,74 7,26 6,74 6,74 2,58 0,12 0,00 0,52 0,57 0,00 0,00 0,02 0,09 3,38 0,00 0,000
156 Професора Толока, 25 5,88 6,71 5,88 5,88 1,84 0,27 0,00 0,67 0,86 0,00 0,00 0,01 0,15 2,47 0,27 0,166
157 Радіаторна, 37 5,02 5,02 5,02 5,02 2,08 0,13 0,01 0,00 0,56 0,04 0,05 0,02 0,55 1,30 0,28 0,000
158 Рекордна, 39 5,73 5,73 5,73 5,73 2,77 0,08 0,01 0,00 0,42 0,04 0,04 0,01 0,16 2,20 0,00 0,000
159 Рекордна, 9 7,56 7,56 7,56 7,56 3,72 0,22 0,01 0,00 0,92 0,06 0,07 0,01 0,28 1,90 0,37 0,000
160 Ризька, 3 13,96 13,96 13,96 13,96 5,46 0,37 0,03 0,00 1,30 0,06 0,07 0,04 0,76 5,52 0,35 0,000
161 Рубана, 13 3,76 4,81 3,76 3,76 1,43 0,32 0,01 0,75 0,62 0,03 0,03 0,01 0,14 0,86 0,31 0,300
162 Руставі, 3а 5,75 6,84 5,75 5,75 1,98 0,27 0,01 0,84 1,12 0,03 0,03 0,01 0,13 1,96 0,21 0,252
163 Світла, 16 4,23 5,33 4,23 4,23 2,17 0,24 0,00 0,83 0,73 0,02 0,03 0,01 0,13 0,69 0,20 0,273
164 Святого Миколая, 26 (літ.А) 7,15 7,15 7,15 7,15 1,26 0,00 0,03 0,00 0,09 0,08 0,09 0,03 0,07 5,32 0,19 0,000
165 Святого Миколая, 26 (літ.Б) 14,00 14,00 14,00 14,00 1,30 0,00 0,03 0,00 0,40 0,00 0,00 0,04 0,20 11,86 0,18 0,000
166 Святого Миколая, 26 (літ.В) 2,09 2,09 2,09 2,09 1,27 0,00 0,05 0,00 0,15 0,16 0,18 0,01 0,06 0,00 0,19 0,000
167 Святого Миколая, 26 (літ.Г) 2,12 2,12 2,12 2,12 1,22 0,00 0,04 0,00 0,25 0,10 0,11 0,06 0,15 0,00 0,19 0,000
168 Сергія Синенка, 69а 4,44 5,52 4,44 4,44 1,84 0,29 0,01 0,83 1,01 0,02 0,03 0,01 0,13 0,32 0,77 0,254
169 Сергія Синенка, 71 5,14 6,25 5,14 5,14 1,78 0,38 0,00 0,85 0,86 0,02 0,02 0,01 0,15 1,48 0,42 0,260
170 Сергія Синенка, 79 5,73 6,87 5,73 5,73 1,70 0,38 0,01 0,88 1,08 0,03 0,03 0,01 0,16 1,83 0,50 0,263
171 Складська, 2 4,89 6,35 4,89 4,89 1,56 0,18 0,01 0,80 0,63 0,02 0,02 0,01 0,15 1,87 0,43 0,670
172 Соборний пр., 133/1 6,53 7,71 6,53 6,53 1,33 0,23 0,01 1,19 1,19 0,04 0,04 0,00 0,35 3,34 0,00 0,000
173 Соборний пр., 158а 2,58 2,58 2,58 2,58 1,06 0,11 0,01 0,00 0,79 0,03 0,04 0,01 0,22 0,07 0,23 0,000
174 Соборний пр., 159 5,67 5,67 5,67 5,67 2,47 0,16 0,01 0,00 0,92 0,03 0,04 0,01 0,15 1,56 0,33 0,000
175 Соборний пр./Сталеварів,151/11 6,38 6,38 6,38 6,38 2,35 0,13 0,01 0,00 0,50 0,02 0,03 0,01 0,16 2,56 0,63 0,000
176 Сорок років Перемоги, 11 4,31 5,45 4,31 4,31 1,87 0,28 0,01 0,78 0,60 0,02 0,02 0,01 0,13 1,08 0,29 0,366
177 Спартака Маковського, 6 4,97 6,05 4,97 4,97 1,22 0,31 0,01 0,70 0,54 0,02 0,03 0,01 0,14 2,31 0,40 0,383
178 Сталеварів, 16 5,32 5,32 5,32 5,32 2,06 0,14 0,02 0,00 0,74 0,11 0,12 0,01 0,26 1,75 0,10 0,000
179 Сталеварів, 17 5,26 5,26 5,26 5,26 2,46 0,13 0,02 0,00 0,61 0,11 0,13 0,01 0,08 1,48 0,22 0,000
180 Сталеварів, 25 6,00 6,00 6,00 6,00 2,26 0,15 0,01 0,00 0,73 0,03 0,03 0,06 0,21 2,27 0,26 0,000
181 Сталеварів, 25а 6,40 6,40 6,40 6,40 2,31 0,05 0,01 0,00 0,67 0,01 0,01 0,03 0,27 2,82 0,22 0,000
182 Сталеварів, 28а 12,16 12,16 12,16 12,16 4,34 0,14 0,00 0,00 1,15 0,02 0,02 0,01 0,25 5,97 0,27 0,000
183 Сталеварів, 7 8,00 8,00 8,00 8,00 2,61 0,14 0,01 0,00 0,82 0,02 0,03 0,01 0,17 3,53 0,65 0,000
184 Сталеварів, 8 4,02 4,02 4,02 4,02 2,14 0,08 0,01 0,00 0,35 0,03 0,04 0,00 0,17 1,20 0,00 0,000
185 Сталеварів/Патріотична, 19/38 2,72 2,72 2,72 2,72 1,52 0,07 0,00 0,00 1,04 0,00 0,00 0,00 0,09 0,00 0,00 0,000
186 Стефанова, 46 4,85 5,85 4,85 4,85 2,89 0,31 0,01 0,78 0,80 0,03 0,03 0,01 0,14 0,25 0,38 0,215
187 Стешенка, 25 4,51 5,32 4,51 4,51 1,57 0,25 0,01 0,62 0,83 0,02 0,02 0,01 0,14 1,38 0,29 0,183
188 Тенісна, 15 5,40 5,40 5,40 5,40 2,30 0,12 0,00 0,00 0,83 0,00 0,00 0,02 0,22 1,74 0,16 0,000
189 Товариська, 43 4,36 5,53 4,36 4,36 1,67 0,29 0,00 0,79 0,92 0,00 0,00 0,01 0,12 1,10 0,25 0,377
190 Трегубенка, 8 3,58 3,58 3,58 3,58 1,38 0,15 0,01 0,00 0,45 0,04 0,04 0,00 0,16 1,34 0,00 0,000
191 Трегубова,  2 10,52 10,52 10,52 10,52 5,86 0,00 0,02 0,00 1,14 0,00 0,00 0,00 0,33 3,17 0,00 0,000
192 Тургенєва/Гоголя, 44/53 8,11 8,11 8,11 8,11 0,96 0,00 0,01 0,00 1,04 0,03 0,04 0,03 0,25 5,31 0,43 0,000
193 Узбекистанська, 5 6,64 7,54 6,64 6,64 1,85 0,32 0,01 0,57 0,94 0,02 0,03 0,01 0,16 2,99 0,30 0,332
194 Українська, 6а 3,46 3,94 3,46 3,46 1,36 0,62 0,00 0,34 0,27 0,02 0,02 0,01 0,06 0,71 0,40 0,145
195 Українська, 8 7,13 8,14 7,13 7,13 1,71 0,39 0,01 0,76 0,63 0,02 0,03 0,01 0,13 2,61 1,59 0,250
196 Фільтрова, 2 4,38 4,38 4,38 4,38 2,77 0,04 0,00 0,00 0,82 0,03 0,03 0,01 0,09 0,59 0,00 0,000
197 Фінальна, 4 7,68 7,68 7,68 7,68 4,95 0,09 0,05 0,00 0,81 0,10 0,12 0,00 0,40 1,17 0,00 0,000
198 Фортечна, 1 6,22 7,32 6,22 6,22 3,29 0,34 0,01 0,78 0,65 0,03 0,03 0,01 0,12 1,44 0,30 0,323
199 Фортечна, 1а 5,28 6,43 5,28 5,28 2,36 0,32 0,01 0,86 0,75 0,03 0,03 0,01 0,14 1,33 0,31 0,281
200 Фортечна, 73 6,24 6,24 6,24 6,24 2,61 0,14 0,02 0,00 0,56 0,08 0,09 0,01 0,23 1,42 1,09 0,000
201 Фортечна, 75 9,74 9,74 9,74 9,74 2,16 0,14 0,01 0,00 0,65 0,04 0,04 0,01 0,22 5,74 0,71 0,000
202 Фортечна, 88 3,28 4,31 3,28 3,28 1,74 0,25 0,01 0,72 0,73 0,02 0,02 0,01 0,12 0,10 0,29 0,307
203 Хакаська, 3 5,22 5,22 5,22 5,22 2,49 0,05 0,00 0,00 0,86 0,01 0,02 0,01 0,11 0,10 1,58 0,000
204 Харчова, 5 8,90 8,90 8,90 8,90 4,17 0,10 0,02 0,00 0,74 0,06 0,07 0,01 0,29 2,79 0,65 0,000
205 Хортицьке шосе, 12 5,06 6,16 5,06 5,06 1,71 0,37 0,01 0,83 0,84 0,03 0,03 0,01 0,16 1,44 0,47 0,271
206 Цегельна, 13 12,24 12,24 12,24 12,24 3,78 0,10 0,01 0,00 0,62 0,03 0,03 0,01 0,15 1,79 5,73 0,000
207 Центральна, 3б 6,73 6,73 6,73 6,73 3,04 0,37 0,00 0,00 0,53 0,00 0,00 0,00 0,77 2,04 0,00 0,000
208 Центральний буль., 19а 5,85 5,85 5,85 5,85 3,01 0,12 0,01 0,00 0,78 0,02 0,02 0,05 0,25 1,25 0,35 0,000
209 Центральний буль., 19б 6,97 6,97 6,97 6,97 1,84 0,13 0,02 0,00 0,81 0,06 0,06 0,01 0,41 3,63 0,00 0,000
210 Центральний буль., 23 3,01 6,12 3,01 3,01 1,06 0,41 0,00 1,25 0,39 0,01 0,01 0,01 0,18 0,57 0,37 1,858
211 Центральний буль., 8 8,21 8,21 8,21 8,21 3,15 0,12 0,01 0,00 0,84 0,04 0,05 0,07 0,29 3,37 0,27 0,000
212 Чарівна, 123а 4,24 5,36 4,24 4,24 1,65 0,29 0,01 0,81 0,61 0,03 0,03 0,01 0,16 1,09 0,37 0,309
213 Чарівна, 32 3,57 4,73 3,57 3,57 1,15 0,26 0,01 0,85 0,58 0,03 0,03 0,01 0,20 1,04 0,27 0,309
214 Чарівна, 40а 2,79 3,45 2,79 2,79 1,54 0,12 0,01 0,43 0,59 0,02 0,03 0,02 0,14 0,33 0,00 0,226
215 Чарівна, 42 6,38 7,29 6,38 6,38 0,85 0,14 0,01 0,62 0,70 0,03 0,03 0,02 0,17 0,97 3,46 0,299
216 Чотирнадцятого жовтня, 3 (під’їзди 1–2, кв.1–108; під’їзди 8–9, кв.288-358) 8,96 11,19 8,96 8,96 2,90 0,51 0,02 1,63 1,08 0,05 0,05 0,03 0,29 2,49 1,54 0,609
217 Чумаченка, 15а 6,26 6,26 6,26 6,26 2,94 0,14 0,00 0,00 0,63 0,02 0,03 0,01 0,20 1,96 0,32 0,000
218 Чумаченка, 17 2,82 3,82 2,82 2,82 1,16 0,26 0,00 0,74 0,54 0,02 0,02 0,01 0,15 0,28 0,37 0,262
219 Чумаченка/Європейська,37/24 3,65 4,56 3,65 3,65 1,76 0,23 0,00 0,78 0,64 0,02 0,02 0,01 0,14 0,44 0,39 0,131
220 Шкільна, 48 3,07 4,43 3,07 3,07 1,39 0,28 0,01 0,82 0,64 0,03 0,03 0,01 0,12 0,31 0,24 0,552
221 Шкільна, 50 3,65 4,96 3,65 3,65 1,42 0,31 0,01 0,81 0,66 0,03 0,03 0,01 0,13 0,79 0,27 0,489
222 Шкільна/Фортечна, 42/10 4,30 5,49 4,30 4,30 1,22 0,32 0,01 0,78 0,70 0,02 0,03 0,01 0,12 1,59 0,29 0,403
223 Ювілейний пр., 17а 3,97 5,11 3,97 3,97 1,73 0,23 0,00 0,79 0,76 0,03 0,03 0,01 0,15 0,85 0,18 0,347
224 Ювілейний пр., 20 (під’їзди 2–3, кв.34–104) 5,29 6,38 5,29 5,29 1,77 0,25 0,00 0,60 0,78 0,02 0,02 0,01 0,16 2,03 0,24 0,503
225 Ювілейний пр., 26а 6,45 7,65 6,45 6,45 2,16 0,28 0,01 0,79 0,74 0,02 0,02 0,01 0,22 2,82 0,18 0,406
226 Ювілейний пр., 30 4,48 5,59 4,48 4,48 2,37 0,20 0,00 0,75 0,59 0,01 0,01 0,01 0,13 1,07 0,08 0,372
227 Яценка, 14а 6,12 7,26 6,12 6,12 1,48 0,25 0,01 0,74 0,54 0,03 0,03 0,02 0,19 3,44 0,15 0,393
228 Возз’єднання України, 38 літ. А-2 6,38 6,38 6,38 6,38 4,14 0,05 0,03 0,00 0,90 0,06 0,07 0,00 0,71 0,42 0,00 0,000

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ