Заява комунального підприємства «Наше місто»

0
3235

Останнім часом довкола проведення конкурсу з призначення управителів багатоквартирних будинків міста Запоріжжя точиться не тільки чимало фахових дискусій, а й поширюється викривлена деякими депутатами інформація.

Заради дешевої популярності та само-піару окремі народні обранці поширюють неправдиву інформацію у контексті розгляду комплексу проблемних питань щодо запровадження нових тарифів на утримання будинків переможцями конкурсу. Зокрема, на адресу КП «Наше місто» спрямовані безпідставні звинувачення стосовно ненадання необхідної технічної документації для учасників конкурсу.

У зв’язку з цим, мусимо заявити про таке.

По-перше, КП «Наше місто» разом з іншими трьома компаніями також було учасником конкурсу.

По-друге, відповідно до рішення виконкому Запорізької міської ради № 389 від 19.07.2017 «Про затвердження конкурсної документації для проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків міста Запоріжжя та внесення змін до складу конкурсної комісії» КП «Наше місто» не повинно надавати учасникам конкурсу будь-яку технічну документацію, а лише «…забезпечити доступ учасникам конкурсу до будинків, що є об’єктами конкурсу у дати та час визначений конкурсною документацією для проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків міста Запоріжжя».

По-третє, всю необхідну інформацію конкурсанти мали б отримати у Департаменті з управління житлово-комунальним господарством Запорізької міськради – органі влади, який відповідав за проведення конкурсу. Крім того, усі дані щодо утримання будинків (тарифи тощо) є у відкритому доступі на сайтах Запорізької міськради та КП «Наше місто».

Зважаючи на викладене, просимо у подальшому уникати пересмикувань та спотворень офіційної інформації, а також не маніпулювати громадською думкою виключно заради особистої вигоди, прикриваючись інтересами запорізької громади.

У разі виникнення схожих ситуацій у майбутньому будемо змушені з’ясовувати стосунки у юридичній площині, тобто звертатися до суду з приводу поширення недостовірної інформації.

Не говорімо на чорне – біле, аби не отримати сіре.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ