ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ!

  0
  302

  Доводимо до Вашого відома, що з 01.04.2016р. повноваження, щодо реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання громадян, ведення відповідного реєстру територіальної громади, передані до Департаменту реєстраційних послуг Запорізької міської ради, в структуру якого увійшло Управління державної реєстрації фізичних осіб (п.3 Закону України № 888-VIII від 10.12.2015р. «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг»).
  На підставі рішення Запорізької міської ради №10 від 31.01.2007р. «Про затвердження Тимчасового порядку розрахунку загальної та опалювальної площі та порядку нарахування платежів за отримані комунальні послуги у гуртожитках комунальної власності м. Запоріжжя» комунальне підприємство «Наше місто» проводить нарахування за послуги газ та електроенергія відповідно до кількості мешканців (осіб, які зареєстровані) по особовим рахункам по житловим будинкам та гуртожиткам, які знаходяться на обслуговуванні підприємства.
  З 27.01.2020р. з метою внесення коректної інформації до програмного забезпечення, для нарахування за комунальні послуги, пропонуємо надавати оригінали довідок, у яких буде зазначена повна інформація про зміни у реєстрації осіб, до абонентської служби комунального підприємства «Наше місто» Запорізької міської ради, яка розташована за адресою м. Запоріжжя, вул. Українська, 29а:


  Приймальні години

  – понеділок, середа – з 08-00 до 12-00;

  – вівторок, четверг – з 13-00 до 17-00.

  З повагою, адміністрація комунального підприємства «Наше місто» ЗМР

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ