Шановні жителі Запоріжжя!

  0
  928

  Внаслідок масової кібератаки, яка сталася в Україні 27-30 червня, були пошкоджені частина комп’ютерів та серверного програмного забезпечення установ-приймачів платежів за надані житлово-комунальні послуги, а саме: ПАТ «Укрпошта» та ПАТ «Державний ощадний банк України» (за інформацією зазначених установ).

  У зв’язку з цим тимчасово обмежено виконання деяких послуг, зокрема, надання інформації підприємствам-надавачам послуг щодо оплат, які були здійсненні жителями Запоріжжя у цей період. Нині фахівці зазначених компаній працюють над відновленням надання якісних послуг у повному обсязі.

  З метою своєчасного інформування населення щодо обсягів та вартості житлово-комунальних послуг, які буди надані в червні 2017року, рахунки на сплату будуть сформовані без урахування оплат, які були здійснені споживачами через ПАТ «Укрпошта» та ПАТ «Державний ощадний банк України», починаючи з 27 червня 2017року.

  По завершенні відновлення роботи сервісів та обладнання приймачами платежів за надані житлово-комунальні послуги (ПАТ «Укрпошта» та ПАТ «Державний ощадний банк України»), дана інформація з’явиться на особових рахунках жителів протягом липня 2017року.

  Для уточнення інформації пропонуємо вам звертатись до секторів по робі з абонентами, які розташовані у кожному районі Запоріжжя за телефонами, вказаними на сайті комунального підприємства «Наше місто».

  Перепрошуємо за тимчасові незручності, котрі викликані масовою кібератакою.

  Адміністрація комунального підприємства «Наше місто».

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ