Хортицька служба обслуговування житлового фонду КП «Наше місто» системно співпрацює з депутатами міської ради

  0
  929

  Генеральний директор комунального підприємства «Наше місто» Олександр Ніколаєнко разом з депутатом Запорізької міської ради Олегом Корольовим провели зустріч з мешканцями будинку №11 по вул. Інженера Преображенського, під час якої обговорено низку питань щодо утримання та обслуговування цього багатоповерхового будинку.

  У даний час тут проводяться ремонтні роботи планово-поточного характеру з  часткової  заміни  транзитного трубопроводу холодного водопостачання в технічному підпіллі під’їзду №4. Крім того, триває  заміна мереж каналізації у під’їзді №3. Також  у  будинку  заплановано   замінити 30 погонних метрів  трубопроводу холодного водопостачання діаметром 150 мм та 25 погонних метрів  каналізації.

  За інформацією начальника Хортицької служби з обслуговування житлового фонду комунального підприємства «Наше місто» Дмитра Тимофєєва, загалом з вересня 2016 року в рамках поточного ремонту тут були проведені такі роботи: встановлено дві металевих двері для виходу на покрівлю, відновлено герметизацію міжпанельних  швів у кв. № 119, здійснено заміну запірної арматури (34 од.), частково замінено каналізацію в під’їздах  № 1, 3, 4 (56 погонних метрів) та мереж холодного водопостачання у під’їзді № 2 (17,5 погонних метри).

  У поточному році, згідно з титульним списком капітальних ремонтів на 2017 рік, у цьому будинку заплановано здійснити кіпітальний ремонт покрівлі.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ