Тісна співпраця районних адміністрацій з КП «Наше місто» – запорука поліпшення якості послуг з обслуговування житлового фонду

  0
  822

  Між територіальними підрозділами комунального підприємства «Наше місто» та районними адміністраціями Запорізької міськради налагоджено ефективний алгоритм взаємодії з питань надання послуг у сфері ЖКГ. У щоденному режимі обговорюються, а головне – вирішуються поточні та найбільш гострі питання щодо утримання житла, які турбують запоріжців. Практикується і проведення спільних зустрічей з жителями та представниками підрядних організацій з обговорення проблем та перспектив обслуговування житлового фонду.

  Наприклад, днями голова районної адміністрації по Хортицькому району Олександр Пшеничний разом з начальником Хортицької служби з обслуговування житлового фонду КП «Наше місто» Дмитром Тимофєєвим перевірили стан виконання поточних та капітальних ремонтів у кількох багатоповерхових будинках.

  Зокрема, у будинку по вул. Рубана,14 вже завершено поточний ремонт покрівлі, примикання вимощення до цоколю та герметизацію швів зовнішніх стінових панелей.

  Ремонтні роботи поточного характеру виконані і  у житловому будинку №10 по вул. Козака Бабури. Там відремонтовано двері входу до електрощитової, замінено каналізацію у кількох квартирах та запірну арматуру (15 од.). Також підрядна організація здійснила заміну мереж центрального опалення (Ø 20 – 6 м. п., Ø 40 – 3 м. п.) та мереж гарячого водопостачання (20 м. п.). З метою належної підготовки до нового опалювального сезону силами концерну «Міські теплові мережі» тут забезпечено заміну мереж центрального опалення (Ø89 – 20 м. п., Ø57 – 35 м. п.).

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ