Якою є структура тарифу на послуги з утримання і обслуговування будинків?

З першого вересня 2016 року виконавцем житлово-комунальних послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій є комунальне підприємство «Наше місто» Запорізької міської ради, яке ще у червні поточного року здійснило розрахунок тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

Однак, остаточно тариф було затверджено у серпні 2016-го після численних дискусій обговорень, багатьох зауважень та пропозицій, котрі надійшли від жителів Запоріжжя. Як наслідок, КП «Наше місто» здійснило усі можливі заходи для максимального зниження тарифу для жителів Запоріжжя. Зокрема, у бік скорочення було переглянуто численність виробничих працівників та загальновиробничого персоналу, більш ретельно перевірені та уточнені окремі характеристики будинків, скореговано план поточного ремонту по кожному будинку. Затверджені тарифи мають забезпечити не тільки вчасне та якісне надання житлово-комунальних послуг згідно до норм та стандартів, визначених чинним законодавством, а головне – більш комфортне проживання у Запоріжжі.

Отже до складу тарифу з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, мінімально необхідних для комфортного проживання, входять 8 послуг: прибирання прибудинкової території; технічне обслуговування ліфтів; технічне обслуговування внутрішньо-будинкових систем гарячого і холодного водопостачання, водовідведення та зливної каналізації; обслуговування димових та вентиляційних каналів; технічне обслуговування та поточний ремонт мереж електропостачання та електрообладнання та інших внутрішньо-будинкових систем за наявності, в тому числі, систем протипожежної автоматики та видалення диму; поточний ремонт конструктивних елементів, внутрішньобудинкових систем гарячого і холодного водопостачання, водовідведення, централізованого опалення та зливової каналізації і технічних пристроїв будинків; освітлення місць загального користування; електропостачання ліфтів.

Вартість надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій визначено на основі економічно обґрунтованих витрат окремо по кожному будинку залежно від технічного стану будинків з урахуванням вимог і норм чинного законодавства України. Варто наголосити, що під час розрахунку тарифів враховувались розмір мінімальної заробітної плати (1450 грн.) та нарахувань до неї, а також стрімке зростання з 1-го вересня 2016 року тарифу на електроенергію (до 1,29 грн. за 1 кВт).

Якою є періодичність надання послуг?

Підмітання території з удосконаленим покриттям (заасфальтовані, брущаті)(підмітання території, збирання докупи та транспортування сміття в установлене місце)

Щоденно, згідно з графіком роботи двірника

Прибирання газонів (прибирання сміття з газонів)

За необхідністю

<Table> Responsive

Sites

Views

Clicks

Average

Google 9518 6369 01:32:50
Twitter 7326 10437 00:51:22
Amazon 4162 5327 00:24:34
LinkedIn 3654 2961 00:12:10
CodePen 2002 4135 00:46:19
GitHub 4623 3486 00:31:52
© 2016 — 2020 Наше Місто Все права защищены. Копирование материалов без обратной ссылки на блог запрещено!