Від щирого сердця адміністрація та профспілковий комітет

КП “Наше місто” вітає іменинників липня та серпня!

№№ ПІБ працівника Посада, відділ Дата народження
1 Рябчук Олена Олексіївна Майстер, адміністративно – господарський відділ 01.07.1978
2 Муращенко Ігор Анатолійович  Начальник, відділ утримання ліфтового господарства 01.07.1961
3 Гаца Андрій Павлович Завідувач господарства, адміністративно – господарський відділ 09.07.1954
4 Мартиновська Ганна Іванівна Черговий по поверху, адміністративно – господарський відділ 09.07.1960
5 Паровая Лілія Миколаївна Інженер 2 категорії, відділ по роботі з нежитловим фондом 09.07.1980
6 Кузнецова Оксана Станіславівна Заступник генерального директора з питань фінансово-економічної безпеки 12.07.1977
7 Чайка Ірина Олександрівна Провідний інженер, адміністративно – господарський відділ 16.07.1977
8 Дорошенко Євгеній Олександрович Сторож, адміністративно – господарський відділ 19.07.1946
9 Соколенко Павло Володимирович Водій, адміністративно – господарський відділ 24.07.1975
10 Рудь Даріна Олексіївна Юрисконсульт  1 категорії, юридичний відділ 25.07.1996
11 Антонова Тетяна Миколаївна Начальник виробничо – технічної служби 25.07.1962
12 Крутас Ольга Анатоліївна Бухгалтер 1 кат., бугалтерія 26.07.1957
13 Замкова Марина Володимирівна Фахівець, загальний сектор 26.07.1979
14 Троіцький Ігор Олегович Слюсар-сантехнік 4р., адміністративно – господарський відділ  

31.07.1965

СЕРПЕНЬ
1 Попков Микола Володимирович Водій, адміністративно – господарський відділ 02.08.1953
2 Півень Марина Олександрівна Провідний інспектор з кадрів 11.08.1983
3 Михайлова Оксана Іванівна Завідувач гуртожитку, адміністративно – господарський відділ 12.08.1983
4 Гачка Вячеслав Миколайович Інженер – енергетик, адміністративно – господарський відділ  

13.08.1958

5 Лінник Віра Григорівна Черговий по поверху, адміністративно – господарський відділ 17.08.1956
6 Піка Оксана Валентинівна Завідувач сектору по роботі  із зверненнями 17.08.1967
7 Стаценко Анжела Вікторівна Провідний інженер, відділ по роботі з нежитловим фондом 18.08.1967
8 Фесенко Ольга Іванівна Інженер 1 категорії, виробничо – технічна служба 20.08.1961
9 Куц Олександр Григорович Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування 4р., адміністративно – господарський відділ  

23.08.1974

10 Шавло Інна Олегівна Провідний інженер, відділ утримання ліфтового господарства 23.08.1971
11 Хмиров Денис Сергійович Начальник, адміністративно – господарський відділ 24.08.1987
12 Дутчак Світлана Миколаївна Покоївка, адміністративно – господарський відділ 25.08.1960
13 Чкаліна Світлана Михайлівна Завідувач гуртожитку, адміністративно – господарський відділ  

26.08.1964

14 Яковенко Світлана Вікторівна Економіст 1 категорії, фінансово-економічний відділ 26.08.1991
15 Коростельова Валентина Володимирівна Черговий по поверху, адміністративно – господарський відділ 30.08.1957
16 Нараган Лілія Анатоліївна Начальник відділу кадрів 31.08.1962


Шановні працівники! Прийміть наші вітання, будьте завжди щасливими та коханими, зичимо вам здоров’я та доброї вдачі!