КП «Наше місто» оперативно реагує на звернення громадян і без залучення ЗМІ

  0
  949

  Днями керівництво Хортицької служби обслуговування житлового фонду КП «Наше місто» провело зустріч з мешканцями житлового будинку №70 по вул. Василя Сергієнка. Підставою для неї стало звернення жителів не до КП «Наше місто», а до одного із запорізьких телеканалів зі скаргою на постійне засмічення будинкової каналізації.

  Безпосередньо під час спілкування з громадянами «Аварійною службою» виконувались заходи щодо усунення проблемної ситуації. Як з’ясувалося, засмічення трубопроводу виникло внаслідок порушення правил користування системою каналізації – з трубопроводу витягли ганчірку, яка завадила сталому водовідведенню! І це, на жаль, не поодинокий випадок, коли система водовідведення дає збій внаслідок її навмисного засмічення саме жителями багатоповерхівок!

  Разом з тим, слід зазначити, що у житловому будинку №70 по вул. Василя Сергієнка протягом 2016-2017 років були виконані такі роботи:

  – капітальний ремонт сходових клітин під’їзду із заміною вікон та дверей на пластикові;

  – капітальний ремонт покрівлі площею 540 м2 ;

  – заміна ліфтів (пасажирський та вантажно-пасажирський);

  – заміна засувки ХВП Ø100 – 1 од.;

  – заміна запірної арматури – 4 од. тощо.

  Крім того комунальним підприємством «Наше місто» заплановані роботи поточного характеру із заміні ділянки каналізації.

  Загалом під час розмови з начальником Хортицької служби обслуговування житлового фонду КП «Наше місто» Дмитром Тімофєєвим мешканці висловили задоволення наданими відповідями, а також сподівання стосовно подальшої плідної співпраці з питань обслуговування будинку.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ