КП «Наше місто» готове взяти на обслуговування будинки, у яких створено ОСББ

  0
  1460

  Минулого року у Запоріжжі значно активізувався процес створення ОСББ. На даний час офіційно зареєстровано 849 таких об’єднань, які вирішили самостійно організовувати загальний процес утримання та обслуговування багатоквартирних будинків.

  Щоправда останнім часом до КП «Наше місто» надходить чимало звернень від мешканців ОСББ з проханням взяти на обслуговування їхні будинки, оскільки чимало організаційних та господарських проблем надто важко вирішити самотужки.

  У цьому переконався генеральний директор КП «Наше місто» Олександр Ніколаєнко, який провів ряд зустрічей з жителями Хортицького району під час яких відбулись відверті й гострі розмови щодо стану та перспектив надання житлово-комунальних послуг.

  Зокрема, під час спілкування з жителями дев’ятиповерхового будинку по вул. Лахтинська, 11, де 17.05.2016 року було створено ОСББ, з’ясувалося, що поміж ними виник серйозний конфлікт. Адже одна частина співвласників хоче прийняти будинок в управління ОСББ, інша – бажає залишитися у господарському віданні КП «Наше місто», яке і донині надає послуги з утримання та обслуговування будинку.

  Інша ситуація у чотирнадцятиповерховому будинку по вул. Світлій, 14, де також було створено ОСББ 30.09.2016 року. Впродовж восьми місяців існування об’єднання співвласників жителі будинку не відчули жодного покращення в його утриманні, навпаки – зіткнулися із рядом проблем, які потребують якнайшвидшого вирішення. Передусім вони стурбовані станом внутрішніх мереж водопостачання та водовідведення, які потребують капітального ремонту. Відтак нині жителі розглядають можливість повернення на обслуговування до КП «Наше місто», яке впродовж нетривалого періоду ведення господарської діяльності доводить свою надійність та ефективність.

  • Особисто я підтримую створення ОСББ, адже навряд чи знайдеться більш зацікавлений та відповідальний власник будинку, ніж самі жителі. Однак переконаний, що перш ніж створювати ОСББ, багатоквартирний будинок необхідно капітально відремонтувати і лише тоді передавати новим співвласникам. До речі, цього року за кошти міського бюджету ми капітально відремонтуємо понад 600 будинків, у тому числі, й будинки, де створені ОСББ. Також хочу підкреслити, що КП «Наше місто» жодним чином не перешкоджає створенню ОСББ. Навпаки, ми зацікавлені у співпраці з такими об’єднаннями з усього спектру питань щодо обслуговування будинків, – наголосив генеральний директор КП «Наше місто» Олександр Ніколаєнко, підбиваючи підсумки робочої поїздки до Хортицького району.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ