Комунальне підприємство «Наше місто» на постійну роботу запрошує:

  0
  1744

  Майстра дільниці служби обслуговування житлового фонду

  Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта інженерно-будівельного або інженерно-технічного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр). Стаж роботи за професією – не менше 1 року.

  Завдання та обов’язки:

  – забезпечувати збереження, експлуатацію, ремонт, технічне обслуговування та утримання житлового фонду на закріпленій дільниці у відповідності до правил та норм експлуатації житлових будинків (гуртожитків);

  – мати та своєчасно заповнювати документацію, яка характеризує експлуатаційні показники будівель та їх технічний стан з урахуванням поточних змін – технічні паспорти, журнали оглядів, акти та іншу документацію, відповідну СТП, правилам та інструкціям. Вносити інформацію до технічної документації щодо проведених ремонтних робіт у житлових будинках;

  – контролювати виконання робіт щодо санітарного стану та обслуговування, прибирання прибудинкових територій житлових будинків на дільниці.

   

  Інженера 1 категорії відділу утримання ліфтового господарства

  Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта. Стаж роботи за професією – не менше 2 років.

  Повинен бути атестований за правилами ПУБЕЛ, ПУЕ, ПТЕ і ПТБ електричних установок споживачів І групи кваліфікації.

  Завдання та обов’язки:

  Підготовка даних щодо поточних і перспективних планів ремонту ліфтів, експертного обстеження та відбору об’єктів для проведення капітального ремонту, забезпечення необхідної технічної документації.

   

  Інженер (кошторисник) 1 категорії служби управління житловим фондом

  Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напрямку ПЦБ (промислове та цивільне будівництво), ВК (водопровід та каналізація) ПТЕ (промислова теплоенергетика) та ін. Стаж роботи за професією – не менше 2 років.

  Завдання та обов’язки:

  – обов’язкове знання державних будівельних норм, програмного комплексу АВК-5, вміння складати кошторисну документацію;

  – контроль і підготовка річних планів капітального та поточного ремонтів житлових будинків та інженерного обладнання, пакету необхідної документації по об’єктам, які підлягають капітальним і поточним ремонтам;

  – участь у розробці річних планів ремонту житлових будинків;

  – складання та подання пропозицій щодо ремонту, реконструкції житлового фонду для внесення до місцевих або державних цільових програм та ін.

   

  З питань працевлаштування звертатись за до відділу кадрів КП «Наше місто» за телефоном – 228-57-88

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ