До уваги споживачів комунальних послуг!

  0
  1652

  Відповідно до рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради №311 від 24.06.2016 «Про визначення виконавця житлово-комунальних послуг» з 1-го вересня 2016 року (!) виконавцем житлово-комунальних послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій визначено комунальне підприємство «Наше місто» Запорізької міськради.

  Згідно з рішенням виконавчого комітету Запорізької міської ради № 494 від 26.08.2016 «Про вилучення об’єктів житлового та нежитлового фонду, об’єктів благоустрою та обладнання з господарського відання міського комунального підприємства «Основаніє» та передачу в господарське відання комунального підприємства «Наше місто» та затвердження актів приймання-передачі» об’єкти житлового та нежитлового фонду, об’єкти благоустрою та обладнання перебувають у господарському віданні та обслуговуються комунальним підприємством «Наше місто» Запорізької міської ради, яке надає послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій з 1 вересня 2016 року (!)

  Нині МКП «Основаніє» не здійснює будь-яких нарахувань та перерахунків за поточні послуги (!) з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій!

  Однак, МКП «Основаніє», як попередній виконавець послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у м.Запоріжжя, у вересні 2016 року (місяці наступному за звітним) здійснило перерахунок та надало рахунки окремим споживачам у жовтні 2016 року за послуги, що надані до 1 вересня 2016 року!

  У жовтні-листопаді 2016 окремі споживачі, на особистих рахунках яких існує заборгованість перед МКП «Основаніє», також отримали рахунки (платіжки) за надані, однак не сплачені послуги до 1 вересня 2016 року!

  Станом на 01.11.2016 року зафіксовано 158673 особових рахунків, на яких сформована заборгованість перед МКП «Основаніє». Загальна сума боргу за послуги з утримання будинків та прибудинкових територій складає 91 млн. грн., за комунальні послуги – 49 млн. грн.

  Відтак з метою стягнення дебіторської заборгованості за житлово-комунальні послуги (до повного її погашення!), що сформувалась у споживачів перед МКП «Основаніє», підприємство і надалі буде здійснювати друк рахунків (платіжок) для власників тих особистих рахунків, де зафіксовано борги!

  Також звертаємо увагу, що МКП «Основаніє» повертає кошти споживачам за невиконані (ненадані до 1 вересня 2016) послуги. З питань повернення коштів слід звертатись до абонентської служби МКП «Основаніє», яка розташована за адресою: м. Запоріжжя, вул. Добролюбова, 23а, тел. 708-12-48.

  Зразок рахунку (платіжки) від МКП «Основаніє» – додається.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ